Penzion Znojmo Alma
Penzion Alma ubytování Znojmo Aktuální počasí mlha
Aktuální počasí
Denní tepl.: 7 °C
Noční tepl.: -3 °C
Vítr: 6 m/s
 

Penzion Alma / Znojmo

Penzion Alma je situovaný v rodinném penzionu na krásném a klidném místě v těsné blízkosti Národního parku Podyjí a města Znojma na okraji vesničky Popice.

Ubytování
V penzionu Alma Popice ve Znojmě je pro Vás k dispozici celkem 10 lůžek ve 4 pokojích. Dvoupokojový rodinný apartmán (pokoje č. 1 a 2) má k dispozici vlastní koupelnu s WC a ledničku. Oba pokoje jsou dvoulůžkové, pokoj č. 1 s možností přistýlky, popř. dětské postýlky. Pokoj č. 3 je dvoulůžkový také s možností přistýlky popř. dětské postýlky. Pokoj č. 4 je dvoulůžkový, oba pokoje mají vlastní koupelny s WC a vlastní ledničku.

Restaurace
V kuchyňském koutu penzionu Alma Popice ve Znojmě je pro přípravu občerstvení k dispozici dvouplotýnkový elektrický vařič, mikrovlnná trouba, remoska, varná konvice a běžné nádobí.

Služby
Na snídaně v penzionu Alma ve Znojmě se můžete těšit na (slavnostní i běžný catering), jehněčí speciality na grilu z vlastního chovu. Vinné sklípky v okolí čekají na Vaši návštěvu, při níž oceníte moravskou pohostinnost a můžete ochutnat tajemství zdejší přírody ukryté ve sklence vynikajícího vína.

Okolí
Hosté penzionu Alma v Popici mají výbornou dostupnost do královského města Znojmo a krásná příroda Národního parku Podyjí Vám nabízí mnoho možností kulturního i sportovního vyžití a zároveň se nemusíte vzdávat klidného ubytování a odpočinku v přírodě.
Penzion Znojmo Alma - Služba na recepci je 24 hodinPenzion Znojmo Alma - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Znojmo Alma -  je k dispozici připojení na internetPenzion Znojmo Alma -  je k dispozici letní terasaPenzion Znojmo Alma - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Znojmo Alma - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Znojmo Alma - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento penzion? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Znojmo

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com